Krevečių akvariumas

 

Šiuo metu vargu ar rasime kita, labiau išpopuliarėjusį vandens gyvūną, nei krevetę. Dešimtys įvairių rūšių ir vis naujų spalvų yra dabar parduotuvėse arba internete. Kai kurios iš šių krevečių, turi , deja, vis dar pernelyg didelę kainą. Jei nuspręsite įsigyti šiuos mielus, mažus gyvūnus, taip pat turėtų būti įrengtas atitinkamai akvariumas, kuriame jos jaustusi ne tik gerai, bet ir daugintusi..

 

 

Rūšinis krevečių akvariumas

Pageidautina, kad krevetes augtų rūšiniame ir tik joms skirtame akvariume. Taip pat jas galima laikyti ir bendrame akvariume, tačiau reikia kad didelėms ar agresyvioms žuvims jos būtų mažai pastebimos, bei sudarytos sąlygos joms pasislėpti. Tam tinka šakos ,šaknys ar augalų tankmė, į akvariumą galima pridėti lapų. Net jeigu ir nedaug žuvų akvariume taip pat turi būti slėptuvės joms. Tada didesnė tikimybė kad sulauksite krevečių prieaugio. Filtras neturi itraukti krevečių, geriausia kai jis su atvira kempine, kurioje šie mažieji gyventojai randa maisto. Taigi jei norite turėti krevečių pakanka ir nedidelio 25 - 54L akvariumo, nors galima jomis grožėtis 300L akvariume.

Didelė problema akvariumuose yra galinės sienelės fonas. Nors dauguma klijuoja specialius tapetus, tačiau galima galinę sienelę padaryti iš plastikinio tinkliuko pridėti ten Javos samanų, su laiku galinė sienlė pasidengia visa, o ten mielai apsigyvena ir krevetės. Šildytuvas akvariume nėra būtinas kadangi upių krevečiu aplinka gali būti nuo 20 ° C iki 24 ° C

Apibendrinant galima teigti, kad krevetės akvariumas yra gana paprastas, nes galite atsisakyti įprastų technologijos, tokios kaip CO2 tręšimo ar šildymo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naudingos nuorodos